Ben de yardım
etmek istiyorum!
 
HABERLER
 
YENİ YERİMİZDE HİZMETE BAŞLADIK
12.02.2020 13:57
 

          Veren elin erdemi ile alan elin duasının buluştuğu yer olan Umuteli Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğümüz, yeni sistemi ile yeni yerinde hizmet vermeye başladı.

        İnegöl Belediyesi Umuteli Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğümüz, yıllardır süren sistemli çalışması ve yaptığı yardımlar ile ihtiyaç sahibi ailelerin hayatlarına dokunmaya devam ediyor. Son dönemde sistemsel anlamda değişimlerin olduğu Umuteli, Belediye Ek Hizmet Binasının zemin katında hizmete başladı.

        Yeni sisteme geçişi ile birlikte ihtiyaç sahibi vatandaşlara kişiye özel olarak hazırlanan alışveriş kartları teslim edildi. Yeni sistemde aileler İnegöl genelinde ihaleyle belirlenen 9 marketten gıda ve temizlik ürünü alışverişlerini mesai saati ve hafta sonu sıkıntısı yaşamadan rahatlıkla yapabilecekler. Gıda, giyim, yakacak, evde bakım, engelli araçları, medikal gereçler, muhtaç asker aile yardımları gibi birçok alanda hizmet veren Umuteli, yeni sisteme geçiş ile birlikte İnegöl Belediyesi Ek Hizmet Binası zemin katta hizmet vermeye devam ediyor.

DAHA İYİ KOŞULLARDA HİZMET

          Yeni yerinde hizmetine devam eden Umuteli hakkında bilgiler veren Belediye Başkanı Alper Taban, “Umuteli Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü yardımlarına tüm özverisiyle devam ediyor. Bizler çalışmalarımızı insan merkezli olarak sürdürüyoruz. Bu anlamda müdürlüğümüz yeni yerinde koordineli ve yeni sistemiyle birlikte daha etkin, daha iyi koşullarda ailelerimize ulaşıyor. İhtiyaç sahibi ailelerimiz başvuruda bulunmak, dosya durumlarını öğrenmek ve taleplerini iletmek üzere müdürlüğümüze gelebilir, ihtiyaçlarını bildirebilirler. İmkanlarımız doğrultusunda taleplere yetişmeye, hakkaniyetli olmaya ve yardımların doğru sevk edilmesi noktasında özveri göstermeye gayret ediyoruz. Yeni yerimizin, yeni sistemimizin hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Diğer Haberlerden Başlıklar... Tarih
Umuteli Et Yardımlarını İhtiyaç Sahibi Ailelere Ulaştırdı 31.08.2020 10:50
BAYRAM ÖNCESİ GİYİM SEVİNCİ 05.06.2020 11:11
‘UMUT’ OLMAYA DEVAM EDİYORUZ 20.02.2020 13:12
BİNLERCE VATANDAŞIN YÜZÜ GÜLDÜ 12.02.2020 14:15
ŞEHRİN KALBİNE DOKUNUYORUZ 12.02.2020 14:09
1 2 3 4 5 6 7
  Önceki Sayfaya Döner
Hakkımızda Haberler Yardım Çeşitleri Toplu Yardımlar Çalışma Sistemi Dergimiz İletişim
Umuteli İnegöl Belediyesi Sosyal Yardımlaşma Merkezi © 2011 Tüm Hakları Saklıdır.